DETAYLAR FARK YARATIR

Tekstil sektöründe faliyet gösteren, dünyaca ünlü markalara sıradışı tasarımların yanısıra yenilenebilir materyal ve sürekli güncellenen teknolojimizi birleştirerek deri ve suni deri alanında kazandığımız 20 yıla kadarki tecrübemizi şimdi de Arte De Mesa TR adı altında, sofralarınızda siz değerli dostlarımızla buluşturmak istedik.

Arte De Mesa Tr olarak sizi ailemiz olarak kabul edip detaylar fark yaratır sloganımız ile yola çıkıp, elegan tasarımlarıyla firmalara ve evlerimize katma değer kazandırırken, çevre dostu üretim politikamızdan ödün vermeyerek, sektördeki benzer firmaların yanısıra maddi kazançtan çok ürün kalitemiz ve tasarımlarımızla, o eşsiz ve güzel anlarınızda, sofralarınıza renk katarak gönüllerinizi kazanmak ilk gayemizdir.


NEDEN BİZ?

Zarif Tasarım

İnce işçilik ve kalite politikasından taviz vermiyoruz.
Ürünlerimizin hepsini çeşitli ölçülerde yapıyoruz.

Sertifikalı Hizmet

Servislerin üretim sürecinde kullanılan boya ve materyaller kanserojen madde içermemektedir.

Marka ve Logo

Marka ve logo baskı yapılır.

Amerikan servislerimiz, hayal gücümüzün sınır tanımaksızın tasarımlarımızla bir araya getirerek, isteğinize bağlı olarak, ister gerçek deri ister suni deri ister diğer materyallerimizle uygun fiyat, kalite ve hizmet anlayışıyla hayal ettiğiniz sofralarda, buluşmaktan mutluluk duyarız.

Faaliyet alanlarımız başta sofralarınız olmak üzere otel, restoran, düğün ve diğer organizasyonlarınızda vazgeçilmez bir detay olarak yanı başınızda olmaktır.

Sunumlarımız için lütfen bizi ziyaret edin.

Referanslarımız için tıklayınız.

Start typing and press Enter to search

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe